בת מצווש

אז הנה סוף סוף הגיעה הבת מצווש ואתה ההתרגשות החשש והפרפרים בבטן, הרי הרבה זמן חיכית למסיבת הבת מצווה, וזו חגיגה של פעם בחיים. אז במיוחד בשבילך ארגנו מגוון טיפים והצעות לחגיגת מסיבת בת מצווה מוצלחת ומהנה לך וכל החברים.

צוות בת מצווש מקצועי

בנקודה הזו לא מדובר בצוות ההפקה אלא באנשי המקצוע שיעשו את האירוע וביניהם צלם בת מצווה (שיהיה אחראי גם על צילום בוק בת מצווה), צלם מגנטים, ודי. ג'יי, צוות הבר, הניקיון, האבטחה ומנהלי האירוע וזאת על מנת לבחור את הטוב ביותר עבור הבת מצווש, בכל זאת זו חגיגה של פעם בחיים.

כמובן שמומלץ לקבל המלצות ולעשות שיעורי בית ואפילו לבקר במועדוני בת מצווה ואירועים אחרים, כדי לראות את הצוות והעובדים תוך כדי האירוע. כמו כן, ניתן להפוך את האירוע למיוחד על ידי מנחות מקצועיות בעלות רקע של הנחיה ובידור אשר יפעילו את החברים בכל מהלך הבת מצווש.

הפעלות לבת מצווש

מועדון אירועים רוקסן מציע מנחות מקצועיות אשר יכולות להעלות את האווירה ואת האנרגיה על הרחבה, אם על ידי ריקודים על הבר ואם על ידי הפקת הוואי אקזוטית שכוללת חלוקת שרשראות הוואי, כובעים, תוספי אוירה וכמובן ריקוד לימבו מסורתי ומוזיקה מגניבה שתעצים את המסיבה. כמו כן, למרות שמדובר בבנות שעושות מעבר מהילדות לבגרות, לא נשכח שבאיזה מקום הן עדיין ילדות לכל דבר שמוצאות עניין במשחקי חברה כיפים כמו למשל נשיקה סטירה, משחקי חגורה, ועוד מיני הפעלות בטעם של פעם, אותן ניתן לשלב באירוע המרכזי.

טיפ קטן לבת מצווש שלא תשכחו

כמובן שאם מעוניינים לתת מענה לשני המינים, אפשר להוסיף לחגיגה גם משחקי "בנים" כמו למשל פלייסטיישן, סנוקר או הוקי אוויר, ותוכלי להיות בטוחה שגם הילדים המבוגרים שבחבורה ייהנו וייבלו.

עיצוב מועדון לבת מצווה  

העיצוב מתחיל בגדול ונמשך עד לפרטים הכי קטנים. את מקום האירוע ניתן לעצב עם בלונים מעוצבים בצורת 12, עם בלונים כסנטר פיס לכל שולחן וסתם עם זרי בלונים מפוזרים ובלוני הליום בכל המקום כמו גם קשת בלונים, רשת בלונים ובלונים מעוצבים בצורת 12. כמו כן, אסור לשכוח, מועדון אירועים רוקסן מציע עיצובי שולחן מתוקים והפתעות עם המון עוגות כמו למשל עוגות מעוטרות בבצק סוכר, עוגת ברבי או עוגה עם תמונה של ילדת יום ההולדת, תוך שילוב של המון צורות שבנות אוהבות ושלל צבעים וגוונים והכל בליווי של מפלי שוקולד, סוכריות, ממתקים, גומיות בטעמים, מסטיקים, שוקולדים ועוד המון פינוקים לכל החברים.

שמלת בת המצווה – אין ספק כי אחד מהדברים החשובים בהתכוננות למסיבת בת המצווה הינה שמלת בת המצווה אשר תהיה מעוצבת בדיוק כפי שאת רוצה. אך יחד עם זאת חשוב לציין שהשמלה צריכה להיות נוחה ולא צמודה מדי שכן בזמן מסיבת בת המצווה שלך אין ספק כי תרקדי, תשירי ותנועי הרבה, לכן את צריכה שיהיה לך הכי נוח ונעים.

עם מועדון אירועים רוקסן ניתן להרקיע שחקים בעיצוב ובהפקת בת מצווה מיוחדת היות ועולם האירועים עשיר באלמנטים ואפקטים מגוונים כך כל שנותר לעשות הוא לקחת חלום ולהפוך אותו למציאות.

 ל