מועדון לבת מצווה בראשון לציון – רוקסן!

לשריון תאריך התקשרו עכשיו

מועדון בת מצווה מרהיב ויש גם מרחב מוגן!

זוהי השנה העשירית במספר בה מועדון לבת מצווה בראשון לציון –  רוקסן, מדורג כמוביל והאהוב בין מועדונים לבת מצווה בראשון לציון והסביבה.

בנות מצווה רבות רבות מהעיר ראשון לציון, באר יעקב וסביבתן בוחרות לערוך את מסיבת הבת מצווה שלהן בצורה הטובה והמושקעת ביותר ובמועדון הטוב ביותר בתחום זה באזור ראשון לציון.

מועדון רוקסן חדיש, מאובזר ומעוצב, עם תפאורה מקצועית ומיוחדת לאירוע בת המצווה שלך, עם אטרקציות מיוחדות ומושקעות שהופכות כל מסיבת בת מצווה לחוויה מרנינה ושמחה במיוחד, עם אווירה קסומה ומהנה ביותר כזו שחווים רק פעם בחיים ורק ברוקסן – המועדון לבת מצווה המוביל בראשון לציון והסביבה !!! 

מיקום מרכזי ומעולה 

מועדון האירועים שלנו ממוקם בפארק הורוביץ ברחובות ובמרחק מספר דקות נסיעה מהעיר ראשון לציון.

רוקסן הינו מועדון בת מצווה מדהים ומיוחד מאוד בעל רישיון עסק כחוק, ועם רקע של אלפי מסיבות בת מצווה שמחות.

רוקסן מנוהל על ידי צוות מקצועי ביותר עם ניסיון עצום ורב בתחום אירועי בת המצווה אשר יפיק לכן את המסיבה הכי סוחפת ומהנה שניתן!

מועדון מעוצב וחדיש המתמחה בתחום מסיבות בת מצווה

קיימים מספר מועדוני בת מצווה בראשון לציון אך רובם מועדונים רגילים ופשוטים שעל פי רוב נראים אותו הדבר ולא מתמחים באופן מקצועי ובלעדי בהפקת מסיבות בת מצווה במועדון, חלקם אפילו ללא רישיון עסק!

קרוב לוודאי שתעדיפו לחגוג את מסיבת הבת מצווה שלכן במועדון ייעודי לבת מצווה אשר צבר ניסיון רב ומתמחה בתחום זה ובוודאי אם הוא נחשב למוביל בין מועדוני בת מצווה המומלצים באזור ראשון לציון ובישראל בכלל והכל במרחק נסיעה קצר ביותר מהעיר ראשון לציון.

מועדון לבת מצווה רוקסן הוא מועדון מרשים, מקצועי ונחשב למוביל בתחום מועדוני בת מצווה באזור המרכז בכלל ובאזור ראשון לציון והסביבה בפרט, מזה מספר שנים רצופות.

שילוב מוזמנים מבוגרים במתחם ה Roxen Exclusive 

במועדון רוקסן נוסף מתחם נפרד ויוקרתי לבת מצווה עם מוזמנים מבוגרים.
לאזור המבוגרים במועדון מגוון גדול של אפשרויות הסעדה מצויינים לכל כיסו בכל תקציב. למידע נוסף על בת מצווה עם מבוגרים לחצו כאן

מגוון הצעות אטרקטיביות וכדאיות

יש לציין כי למועדון רוקסן הצעות אטרקטיביות וכדאיות ביותר לחבילות "הכל כלול" אשר מכילות את כלל הרכיבים הגימיקים והאטרקציות הנדרשות למסיבת בת מצווה מושלמת כך שלא תצטרכו לדאוג בעצמכם לכלום ותוכלו להתרכז אך ורק בהנאה ובשמחתכם הגדולה.

מומחים למסיבות בת מצווה במועדון

הצוות שלנו כולל מנחות ומפעילות מקצועיות ביותר עם ניסיון עשיר אשר ידאגו להפעלת כל החברים והמוזמנים החל מרגע הכניסה הגדולה בליווי תותחי קונפטי, זיקוקים ומערכות האפקטים תוך הריקודים והשמחה ברחבה הגדולה ועד להוצאת בר ממתקים אקטיבי, עשיר, צבעוני וססגוני, כובעים, זוהרים, מהבהבים, תוספי אווירה וסוכריות גומי לפינוק המוזמנים והחברים ברחבת הריקודים.

 עוד חשוב להזכיר ולהדגיש כי למועדון בת מצווה רוקסן יש רישיון עסק תקף וחנייה צמודה וחופשית ללא עלות, גישה לנכים וכמו כן מגוון ענק של תוספות, אטרקציות וגימיקים למסיבת בת מצווה מרגשת ושמחה במיוחד.

זאת ועוד במועדון בת מצווה בראשון לציון והסביבה – Roxen.

נשמח להפיק לכן את מסיבת בת המצווה המדהימה המהנה והטובה ביותר במועדון בת המצווה הטוב ביותר בראשון לציון והסביבה.

מזל טוב !

מועדון בת מצווה בראשון לציון
אירוע בת מצווה במועדון בת מצווה רוקסן