מסיבות Sweet 16 - סוויט סיקסטין

חוגגים יום הולדת 16 בקרוב ורוצים להנציח את הרגע במסיבה מגניבה לכם ולכל החברים בשכבה במועדון המוביל באזור? אז רגע לפני הבגרויות הראשונות והאחריות של עולם המבוגרים אנחנו גאים להשתתף בהגשמת החלומות בהפקת מסיבת יום הולדת 16 Sweet Sixteen נוצצת ומושקעת עם כל החברים והחברות בהפקה מושקעת ומפנקת במועדון הרוקסן.

אז מה יש לנו?
המועדון, מקום לאירוע קטן יספק את העיצוב בתפאורה, בצבעים ובנושא, כפי שתמיד רציתן. כמו כן, נוכל להציע שירותי הסעה לכל החברים והחברות, וגם הזמנות מעוצבות והופעות של אמנים וכוכבים שאתם אוהבים. הכיבוד יהיה איכותי ומפנק ויורכב לפי בחירתכם, ויש גם אפשרות לבופה מגניב לכולם. כמובן שיש גם כיבוד ושתייה קלה אשר יוגשו חופשי כל הערב, ואנחנו ממליצים על בר מתוקים מפואר. אם כבר גיל 16 המתוק, למה לא לפנק את החברים בגלידות, ואפל בלגי וקרפים, מפל שוקולד, עגלת צמר גפן מתוק ושיפודי ממתקים? מועדון אירועים רוקסן מציע הפקה של חגיגה מתוקה.

אטרקציות האחרות שאנו מציעים יעשו לכם שמח בעיניים ובלב, עם תותח קונפטי צבעוני, או תצלומים על מגנטים שאחר כך יזכירו לחברים שלך את המסיבה שלכן גם הרבה אחרי שהיא נגמרה. בכניסה לאולם יתלוו אליך רקדניות ואת תוכלי להכין מבעוד מועד בעזרת הכוריאוגרפיות המגניבות שלנו את הריקוד שתופיעי אתו. ואם יחסר לך עוד קצת אור במועדון אירועים רוקסן אז נשלוף את הסטיקלייטים או המשקפיים הזוהרים שלנו, שלא לדבר על פינת האיפור הזוהר שיעיף לכולם את הראש לחלוטין.

להנציח את גיל 16 והאירוע
מסיבת גיל 16 המתוק יכולה להיות אירוע פיצוץ עם רובוט הלדים שלנו שהוא אטרקציה מספר אחת לכולם, עם הופעה מיוחדת של הרובוט ובתוספת פעלולי לייזר ותפאורה מיוחדת של אורות שהמעצבים המוכשרים שלנו יכינו לכבודכם. אתם יכולים לבחור נושא שהמנחים שלנו יארגנו לו פעילויות מיוחדות, כולל המוזיקה והתלבושות, צלמי המועדון יכינו מגנטים וצילומים מקצועיים שינציחו את האירוע לתמיד, דיג'יי מקצועי אשר ינגן את המוסיקה לפי מה שאוהבים וכל מה שנותר לעשות הוא להכין את הנסיכה והחברים. כל האטרקציות לאירועים והפעילויות שלנו יפעילו את האורחים שלכם בערב קליל ושמח שיעניק להם הזדמנות להשתחרר ולחגוג את הגיל המיוחד הזה בסטייל.

לחגיגת מסיבת סוויט סיקסטין ורעיונות ליום הולדת 16 משמחות ומלאות הפתעות במועדון אירועים רוקסן פנו אלינו