מועדון לבת מצווה - שאלות ותשובות

מתכננים לחגוג מסיבת בת מצווה במועדון?
קיבצנו עבורכם מגוון שאלות שכיחות:

כן, יש מרחב מוגן בחניון תת קרקעי ובהתאם להנחיות פיקוד העורף יש מספיק זמן להגיע אליו

הרי זה לא סוד שהרוב המכריע של ילדות בנות המצווה בוחרות לחגוג את מסיבת בת המצווה שלהן במועדון בת מצווה מומלץ ומוביל. הנימוק המרכזי לכך, כפי שנוכחנו לדעת מבנות המצווה , נעוץ בהרגשת חגיגת המסיבה האמיתית והאותנטית עם כל החברים והקרובים ומבלי מאות מוזמנים אחרים אשר הופכים את האירוע יותר ל"טקס רשמי" (לו נדרשות הכנות ארוכות ומפרכות) מאשר מסיבת בת מצווה מגניבה ומדהימה לכלת בת מצווה יחד עם כל החברים והקרובים. במועדון בת מצווה הרוקסן מתחם מבוגריםVIP  יוקרתי ונפרד לאירוח ושילוב מבוגרים במסיבת הבת מצווה במועדון בצורה מכובדת ויוקרתית ביותר עם שלל תפריטי מזון קולינאריים.

כאשר מחפשים מועדון בת מצווה לחגיגת מסיבת בת מצווה לדעתנו המקצועית יש לבדוק מספר היבטים ובהם:

  1. מוניטין וניסיון ממשי של מועדון הבת מצווה בהפקת מסיבות בת מצווה מוצלחות; כך ניתן ללמוד על ניסיון מועדון הבת מצווה וצוות העובדים בכל הקשור לתחום מועדוני הבת מצווה.
  2. נותני השירותים והספקים למסיבת בת המצווה: צילום (בוק) אלבום דיגיטלי, הקלטת שיר באולפן, בר מתוקים, חברת הסעות, רקדנים, מאפרות, הדפסת הזמנות וכדומה הינם רק חלק קטן משירותי מועדון הבת מצווה אשר יינתנו לכם על ידי ספקי חוץ של ההמועדון. לכן מומלץ לבדוק את נותני השירותים והספקים החיצוניים ולבקש דוגמאות עבר (ככל שניתן).
  3. רישיון עסק תקף והיתרים – מועדון בת מצווה אשר מחזיק ברישיון עסק תקף מהרשות המקומית. אל תתפשרו וביקשו לראות את רישיון העסק ותוקפו.
  4. מיקום וגישה – מועדון בת מצווה עשוי להיות בעל נגישות מירבית , דרכי גישה קלות ובעל חניה צמודה לרווחת המוזמנים. כך במועדון בת מצווה הרוקסן, הממוקם בקומת קרקע ובעל 3 כניסות ויציאות, חנייה צמודה בשפע וללא כל עלות ודרכי הגעה קלות ומגוונות.
  5. רושם ראשוני – אומרים, ולא בכדי, כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. לכן, לאחר פגישת ההתרשמות עם נציג מועדון הבת מצווה יש לתת משקל רב למקצועיותו, יושרו ואמינותו, שכן, הוא האיש אשר יהיה, בדרך ישירה או עקיפה, על הצלחתה של מסיבת הבת מצווה שלכם.

 

אין ספק כי ישנם לא מעט מועדונים אשר מציגים את עצמם כמועדוני בת מצווה אך יש רק  מספר מצומצם מאוד של מועודני בת מצווה מומלצים ומובילים המתמחים במסיבות בת מצווה איכותיות מקוריות ומושקעות כדוגמת מועדון הרוקסן אשר נהנה ממוניטין וניסיון עשיר בתחום מועדוני הבת מצווה אשר יתכנן יחד איתכן את מסיבת הבת מצווה שלכן כך שתהיה בדיוק כמו שתמיד חלמתן!

כמו כל דבר – הכל עניין של היצע וביקוש. לכן על מנת להבטיח לעצמכם את תאריך מסיבת הבת מצווה במועדון הרוקסן מומלץ לשריין כמה שיותר מוקדם את תאריך המסיבה המועדף עליכם ולכן אין דבר כזה מ"מוקדם מדי".

כמובן. במועדון בת מצווה רוקסן מתחם מבוגרים VIP  יוקרתי ומפנק לאירוח ושילוב מבוגרים במסיבת בת המצווה עם מגוון תפריטי מזון איכותיים וקולינריים במיוחד.

קצת קשה לענות על השאלה הזו. נסביר: מסיבת בת מצווה במועדון מורכבת ממספר רב של מרכיבים, אטרקציות, תכנים, גימיקים ותוספות לפי רצון החוגגת ובני משפחתה ולכן קשה מאוד לנקוב בסכום מדוייק. לאחר פגישת התרשמות במועדון הרוקסן נבנה עבורכם את חבילת הבת מצווה הייחודית והמתאימה לכם ביותר (גם מבחינת הכיס).

כמובן, כי נתון זה משתנה בהתאם לנתוני מועדון הבת מצווה, אך חשוב לציין ועל מנת שלא תתאכזבו כי רק לעיתים רחוקות מגיעים כל המוזמנים למסיבת בת המצווה, שכן,  בדרך כלל מגיעים 70-80 אחוזים מכלל המוזמנים ולכן מומלץ להזמין כמה שיותר חברים.

במועדון בת מצווה הרוקסן ישנם עשרות אטרקציות, גימיקים ותוספות מדהימות שיהפכו את מסיבת בת המצווה לשונה ומיוחדת מכל מה שהכרתם אך קצרה היריעה מלפרט את כולן ולכן בפגישת ההתרשמות יוצגו בפניכן בואפן מפורט תוך הסבר מעמיק.

כמובן. אנו מציעים מגוון רחב של מסיבות בת מצווה בסגנון הכל כלול בו חבילת בת המצווה במועדון שלנו במוצעת לכם תכלול את כל האלמנטים והפריטים הדרושים לכם למסיבת בת מצווה מנצחת מבלי שתצטרכו אתם או ההורים לבזבז את זמנכם בחיפוש אחר ספקי משנה ובעלי מקצוע חיצוניים. בפגישתכם במועדון הרוקסן "נבנה" יחד עמכם את החבילה המתאימה והרלוונטית עבורכם בתיאום מלא.

האמת היא שכמעט מכל אזורי הארץ: בהיותנו מועדון בת מצווה מוביל ובעל מוניטין ושם מצויינים, מגיעים אלינו מכל איזורי הארץ: מכל רחבי גוש דן והמרכז, איזור השפלה כמובן, וכן מאזורי ירושלים והדרום.