רעיונות ליום הולדת 16

מסיבת סוויט סיקסטין זהו מנהג יום הולדת אשר קיים מאז ומעולם בארצות הברית, ואפשר לומר שהמנהג עלה ארצה וכיום המון נערות ונערים חוגגים את הגיל המשמעותי בהפקת sweet 16 מגניבה מושקעת ומקורית עם כל החברים והחברות.

מחפשים רעיונות למסיבת יום הולדת מיוחדת, יום הולדת 16 בסגנון סוויט סיקסטין? מועדון אירועים רוקסן יכול להציע לכם אינספור רעיונות חגיגיים ומקוריים, שיוכלו לשמש אתכם לחגיגת יום ההולדת האולטימטיבית.

מסיבת יום הולדת 16 פרטית

כזו, שכל אחד היה רוצה להרשים את חבריו עם האירוע הטוב ביותר. אם ברצונכם לערוך חגיגה חלומית, הרי שיש לחגוג במקומות ליום הולדת שנחשבים לאידיאליים לחגיגה המושלמת, כמו למשל במועדונים שהם מקומות לאירועים קטנים. מועדון אירועים רוקסן הוא מעוצב כהעתק של מועדון הרוקסן המפואר בניו יורק, מותאם לחגיגה המושלמת מכל בחינה שהיא. ניתן לרגל האירוע, לסגור את המועדון ולערוך מסיבת יום הולדת פרטית ואירועים עסקיים ולהזמין די ג'יי, כיבוד, פינוקים ועוד המון הפתעות מדליקות זהו מתכון ליום הולדת מוצלח במיוחד.

ומה לגבי העיצוב?
למרות שיום הולדת 16 הוא מעין נקודת ציון סמלית בה שלב ההתבגרות נותר מאחור, עדיין יש לאירוע כזה מעין נופך קצת ילדותי ולכן אפשר שהאנרגיה הזו תבוא לכדי ביטוי בעיצוב המקום. את המועדון אפשר לעצב בעזרת בלונים מעוצבים בצורת המספר 16 ובכניסה, עיצוב בלונים בכל המום, קשת בלונים וכמובן – פשוט חובה לפרוש שטיח אדום.

גם לכיבוד יש מקום ברשימת המוזמנים החשובים
כאשר חוגגים יום הולדת 16 ורוצים לערוך אירוע מקורי ומיוחד, במועדון אירועים רוקסן לוקחים בחשבון שלא פעם הייחוד מתבטא במכלול הדברים הקטנים, כמו למשל בכיבוד אותו את בוחרים. הנה כמה אטרקציות לאירועים ליום הולדת 16 – הזמינו בר משקאות חופשי (משקאות קלים כמובן), בר חטיפים, מפל שוקולד עם שיפודי ממתקים ואם אפשר אז כדאי להתפנק גם עם מכונת סוכר, רק בשביל הטעם היוקרתי.

תמיד אפשר להתפרע ולהפוך את יום ההולדת לחוויה מיוחדת. לא חסרים רעיונות מקוריים וגימיקים לימי הולדת, כך שאתם יכולים לצרף לחגיגה גם עמדת צילום של מגנטים, לחלק סטיקלייטים או משקפיים זוהרים, ליצור אווירה עם שרשראות הוואי וכמובן – השמיים הם הגבול!

יום הולדת 16 הוא יום הולדת מיוחד לכן אתם צריכים מועדון מיוחד לחגוג, מועדון רוקסן, הוא המועדון שלכם לאירוע הזה