עיצוב שולחנות לבר מצווה

עיצוב שולחנות לבר מצווה אינו שונה משולחנות לכל אירוע מלבד הבדל אחד – לוקחים בחשבון שהצעירים באים לאירוע בעיקר כדי להשתולל ולהפעיל את עצמם, יותר מאשר לשבת לאכול מנות מסודרות, ויהיו מנות גורמה ככל שיהיו. מכיוון שכך, מועדון אירועים רוקסן לוקח בחשבון שעיצוב שולחן יום הולדת שכזה חייב להתחשב בתזזיתיות של האורחים ובנטייה שלהם לקפץ בשמחה ובעניין בין האטרקציות לבר המצווה. קייטרינג לבר המצווה כולל בדרך כלל תפריט שמתאים לגיל זה כלומר מזון פופולרי שהם אוהבים במיוחד ומבקשים, חוץ ממה שנוכל להציע לכם בין רעיונות בר המצווה שאנחנו ממליצים עליהם לבחירת התפריט. עיצוב השולחן יוכל להופיע בקליפ בר המצווה ובוק בר מצווה כחלק מהעיצוב המרשים והמושקע על כל פרט ופרט של התפאורה שנכין לכם לאירוע ושתהיה תואמת לכל בקשותיכם.

אטרקציות לאירועים

בר מתוקים לבר מצווה כחלק מהעיצוב הוא רעיון מצוין. גימיקים מתוקים כמו מפלי שוקולד חמים וזרים מתוקים נראים מצוין בכל הצבעים שלהם, ובמתקנים שבהם מכינים אותם ומגישים לקהל. העוגה לבר המצווה היא לב האטרקציה, והיא יכולה להיות כוכבת הקליפ ובר המצווה. את העוגה אפשר להזמין במגוון עיצובים והיום יכולים לעצב עוגה בכל צורה שהיא. אם אתם חובבים כדורגל או מדע בדיוני, אם אתה אוהב מכוניות או מטוסים או סדרת טלוויזיה מיוחדת, עיצוב העוגה והשולחן יכולים להשלים אחד את השני, למשל, במוטיבים האהובים עליכם. דמיינו עוגה מרהיבה מקצועית שכזאת שאף אחד לפניו לא קיבל עדיין, ותראו כיצד בר מצווה הופכת להיות אירוע יחיד במינו. מועדון אירועים רוקסן לא שוכחים גם את התפאורה המשלימה לשולחנות, ואם יש נושא שאתם יודעים שתרצו להציג באירוע שלכם – זהו הזמן להגשים חלום נפלא.

הגשת הקייטרינג לפי בחירתכם
הקייטרינג מוגש במהלך האירוע לפי לוח הזמני של האירוע ולפי הפעילויות לחברים ולקהל.. חשוב לבחור בקייטרינג זמין לאורך כל האירוע משום שלכל אחד מהם העדפות הפעילות שלו, והם יקפצו בעליזות מהריקודים לדוכנים ולחתן השמחה, בין הצילומים והקריוקי ושאר הפעילויות שתחשבו עליהן. מומלץ להזמין תפריט שאתם יודעים שחביב על בר המצווה ואורחיו במיוחד, כדי לפנק אותם בצ'ופרים הטובים ביותר. עיצוב השולחן יותאם לתפריט ויהיה יפהפה אבל יתאים גם לטמפרמנט של גיל 13 התוסס.

לעיצובי שולחנות ייחודיים או על פי רעיונות שלכם צרו קשר עם מועדון הרוקסן