כניסות לבר מצווה

הרגע המצופה מכל בבר המצווה והרגע שפותח את האירוע המיוחל הוא רגע הכניסה של חתן בר המצווה לאירוע. זהו רגע מיוחד ומרגש שיהווה זיכרון מתוק לכל מי שנכח בו. על מנת לשדרג את הכניסה ולגרום לה להיות ייחודית ומרשימה ככל האפשר ישנו מגוון רב של כניסות לבר המצווה שמהם חתן בר המצווה יוכל לבחור את הכניסה המתאימה לו והמועדפת עליו ואף להתאים כניסה לפי בחירתו האישית.

אלו סוגי כניסות קיימים?

ישנו מבחר רב של כניסות מיוחדות ומקוריות במועדון בר המצווה שמתוכן ניתן לבחור את הכניסה הכי מדליקה ומתאימה לחתן בר המצווה. בין מגוון האפשרויות ניתן לבחור גם בכניסה תוך כדי שמושמע שיר אהוב שנבחר מראש והוקלט באולפן הקלטות מקצועי. אפשר גם לתכנן כניסה משולבת עם קליפ מקצועי, מצולם מראש, כניסת סלב עם צלמי פפראצי, כניסה עם ריקוד ברייקדאנס או היפ-הופ בליווי רקדנים או ראפרים. כמו כן ניתן לשלב גם את החברים בכניסה ולהיכנס איתם, וכן להתאים כניסה לפי תחביביו והעדפותיו של חתן בר המצווה בשילוב עם מגוון האטרקציות ואנשי המקצוע של מועדון אירועים רוקסן. לנו יש את כל הכלים והאמצעים על מנת להתאים את החוויה לחתן בר המצווה, ובכך להפוך אותה לחד פעמית ובלתי נשכחת לכל החוגגים.

ההפעלות והאטרקציות בחגיגת בר המצווה

הכניסה לאירוע הינה חלק מאטרקציות בר המצווה שכוללת בתוכן מגוון רחב של גימיקים והפעלות לכל המשתתפים, בנוסף לרחבת הריקודים ומערכות ההגברה המתקדמות בעולם ומסכי ענק ולייזרים יעמדו לרשות החוגגים גם עמדות משחק פלייסטיישן, ושולחנות משחק הוקי אוויר, סנוקר וכדורגל. מועדון אירועים רוקסן ידאג גם לאורחים המבוגרים עם חלל באירוח VIP המכיל עד 70 מבוגרים עם שרותי קייטרינג איכותיים.

כל זאת ועוד בנוסף לטקס הנחת התפילין והעלייה לתורה בחלל המרהיב שלנו עם מיטב חברות הקייטרינג, מערכות הסאונד המתקדמות ומסכים עם קליפים ומצגות שניתן להכין מראש.

מתנות ומזכרות לאירוע המיוחד

צילומי סטילס, וידאו, בוק בר מצווה ומגנטים גם הם חלק בלתי נפרד ממה שמציע המועדון על מנת שגם לאחר האירוע משתתפיו יישארו ממזכרת מהחוויה המיוחדת והמרגשת.

בבר המצווה שלך אתה כוכב, לכן, ההנהלה וצוות מועדון אירועים רוקסן הכינו לך כניסה של כוכבים, צלצל עכשיו!