אירועי חינה

מחפשים מקום לחגוג חינה?

מחפשים מקום לטקס החינה שלכם? כבר לא צריך לחפש כל כך רחוק, עם ניסיון עשיר בתחום אירועי החינות, נשמח לארח אתכם לאירוע חינה חגיגי, מושקע ומלא במסורת עם כל הציוד, התלבושות והתפאורה המיוחדת. ניתן לערוך אצלנו אירועים קטנים עבור עדות שונות עם מנהגים שונים, כולל תלבושות, עוגות חינה, בר מתוקים ותוספת קייטרינג.

מה משמעות טקס החינה?

חנה (כתיב חסר במקור) – ראשי תיבות של חלה, נידה, הדלקת נרות. – שלוש המצוות בהן חייבת הכלה מיום נישואיה. הטקס משתנה מעדה לעדה, ישנה חינה מרוקאית, חינה תימנית, חינה הודית ועוד. אולם אצל כולן, טקס החינה מתקיים מספר ימים לפני החתונה וכולל לבוש מסורתי – תלבושות לחינה ומריחת משחת החינה – משחה אורגנית אשר בערבוב הופכת לצבע אדום, אותה נהוג למרוח על כפות הידיים של הזוג הנישא.

תוספות לטקס החינה שלכם

אם תבחרו לחגוג אירוע חינה אצלנו במועדון רוקסן, צפויה לכם חוויה שלא תישכח, אצלנו תזכו למרחב עצום המשתרע על שתי קומות, כולל אמצעי פירוטכניקה ולייזר מיוחדים, דיג'יי עם מוסיקה לבחירתכם, שילוב של אטרקציות לאירועים ייחודיות כגון בר מתוקים לאירוע, רובוט לדים, תותח קור תוספות מקוריות ואפילו גלביות ייחודיות.
תפריט מזון ומשקאות מגוון ומשתלם לכל כיס. ואנו נשמח להעמיד לרשותכם את המקום לאירוע חגיגי ונוצץ שלא ישכח.

מועדון הרוקסן – המקום המושלם לטקס החינה, אירועים עסקיים ואירועים קטנים אנו במועדון הרוקסן נשמח לעשות עבורכם כל שנדרש עבור אירוע חינה שלא ישכח. ברשותנו צוות מיומן אשר יסייע לכם בהפקת האירוע תוך תכנון והתאמה אישית. כולל תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

לאירוע חינה מוצלח שלא ישכח חייגו. טלפון לשיחה מהירה: 073-7069509

השארת תגובה